Bistronaut – zamów dietę z restauracji pod Twoje drzwi

Pyszne jedzenie. Różnorodność smaków i aromatów. Poznawanie nowych dań i restauracji. Brak konieczności robienia zakupów i gotowania. Właśnie te elementy przyświecają działaniom Bistronaut – diety pudełkowej dostarczanej przez restauracje. 


Zobacz, na czym to polega i którymi Twoimi potrzebami się zaopiekuje. 

Pamiętasz czas, kiedy podczas przerwy obiadowej w pracy wybierałeś sobie jakiś smaczny zestaw lunchowy? Pandemia nieco przewróciła ten rytuał. Sprawiła jednak również, że coraz więcej restauracji otworzyło się na dowóz jedzenia do klienta. 

Codzienne decydowanie, skąd i co zamówić, potrafi być męczące. Dlatego powstała platforma Bistronaut, czyli miejsce, gdzie można znaleźć szeroką ofertę diety pudełkowej z restauracji. Dla tych, którym nie zależy na chudnięciu i liczeniu kalorii. Dla tych, którzy chcą wygodnych rozwiązań i smacznych posiłków.


Jedzenie na dowóz – na czym polega problem?

Catering dietetyczny szturmem zdobył serca wielu osób. Nic dziwnego. Trudno oprzeć się jedzeniu, które samo trafia na stół. Z czasem jednak może pojawić się… nuda związana z powtarzającym się menu. 

Dodajmy do tego skomplikowany proces zakupowy i rozwiązanie, które miało uczynić życie łatwiejszym oraz smaczniejszym, przestaje działać. A przecież – jak wynika z badań Mobile Institute – aż 54% klientów korzysta z diety pudełkowej dla smaku i wygody.

Znamy to z własnego doświadczenia. Sami korzystaliśmy z różnych diet pudełkowych, ale żadna nie była dla nas wystarczająco dobra. Nie chcieliśmy liczyć kalorii, nie taki był nasz cel. Potrzebowaliśmy czegoś innego.  


Jedzenie z dowozem z restauracji – zmiany, które zmienią Twoje myślenie o diecie

Jeśli choć trochę przypominasz nas, a wierzymy, że tak jest, to cenisz sobie:

 • smaczne i różnorodne jedzenie,
 • czas poświęcany sobie oraz bliskim,
 • wygodne rozwiązania, 
 • możliwość wyboru.

Tak zrodził się pomysł na Bistronaut, czyli marketplace dla diety pudełkowej z uznanych restauracji. W jednym miejscu wybierasz spośród ofert wielu restauracji i zamawiasz regularne dostawy jedzenia na tydzień, dwa albo na dłużej. I robisz to w najprostszy z możliwych sposobów – online. 

Chcemy pokazać, że odżywianie nie zawsze oznacza odchudzanie i nie ma nic wspólnego z liczeniem kalorii czy rygorystycznymi zasadami. Dla nas – jak i dla Ciebie – jedzenie to przede wszystkim przyjemność eksperymentowania!


Bistronaut – kim i czym jesteśmy? 

Bistronaut to przede wszystkim ludzie oraz ich potrzeby. Lubimy jeść, znamy się na cateringu dietetycznym i chętnie powołujemy do życia inicjatywę mającą ułatwić życie nam wszystkim. 

Mocno wierzymy w to, że dieta pudełkowa dostarczana przez restauracje to prawdziwy game changer.


Jedzenie na dowóz z Bistronaut – wyrusz z nami w podróż po kuchniach świata

Różnorodność posiłków i składników to podstawa zdrowego odżywiania, Twoje paliwo do codziennych działań. Dlatego warto dbać, by było ono najlepszej jakości. 

A to zagwarantuje Ci różnorodność posiłków. Razem z Tobą chcemy poznawać tajniki kuchni świata i poznawać smaki, o których jeszcze nie śniłeś. 

W Bistronaut:

 • nie liczymy kalorii,
 • nie unikamy żadnych potraw,
 • nie narzucamy zasad i dań. 

W naszej diecie pudełkowej dostarczanej przez restauracje:

 • dostajesz posiłki przygotowywane przez znakomitych szefów kuchni, 
 • co tydzień możesz wybierać dania z innej restauracji – tej, którą lubisz i tej, którą dopiero pokochasz,
 • zyskujesz szansę na odkrycie nowych smaków. 

Dzięki temu podróż po tajnikach kuchni świata jest dużo przyjemniejsza. 


Dostawy jedzenia w Bistronaut

Zobacz, jakie to proste!

 1. Przeglądasz oferty i zamawiasz przez stronę internetowej lub w aplikacji mobilnej. 
 2. Płacisz online, czyli tak, jak Ci wygodnie. 
 3. Codziennie dostajesz 4 posiłki z wybranej przez siebie restauracji – wszystko świeże i przygotowane z sercem. 
 4. Zamawiasz zestaw na min. 5 dni i zapominasz o zakupach czy gotowaniu. 
 5. Wszystko dostarczamy pod drzwi – domu lub pracy (bo możesz podać dwa adresy).


W naszej diecie pudełkowej nie liczymy kalorii i nie ustalamy zasad. Wielkość zamawianych porcji dopasujesz po prostu do swojego stylu życia. Mini, standard, maxi – Ty wybierasz to, co chcesz!

Zamów dietę pudełkową ze swojej ulubionej restauracji.